27.7.2020 zahájení montáže
Bohemia 102 atyp

Prefab Homes

27.7.2020 zahajujeme montáž rodinného domu BOHEMIA 102 ATYP na Vysočině. Díky specifickému pozemku a to svými rozměry bylo nutné řešit úzký dům a naopak využít délky pozemku. Klienti se od samého začátku shlédli v typovém domě BOHEMIA 102, z tohoto domu jsme také vycházeli při návrhu a upravili jsme jej dle požadavků klientů. Dispozice 4KK, samostatné WC, prostorná koupelna a technická místnost. Obývací pokoj bylo díky specifickému pozemku nutné orientovat na západní stranu, což vedlo k zásadním změnám typového domu BOHEMIA 102, kde je obývací pokoj s kuchyní orientován ve střední části domu, tímto lze eliminovat prostory chodby a m2 tak využít do pokojů. Zde díky požadavku obývacího pokoje v levé části domu jsme museli aplikovat větší chodbu, která dokonale spojuje všechny prostory v domě.

Zajímavostí je také řešení přesahu střechy, na straně hřebene je přesah řešen 1000mm a na okapových a štítových stěnách je přesah 700mm od fasády, což v pojetí pultové střechy vytváří velmi zajímavý a moderní objekt.

Díky této studii domu se inspirovalo mnoho klientů, kteří mají úzké pozemky a nebo plánují zástavbu v prolukách a taková dispozice je pro ně právě řešením.

Těšíme se na výstavbu 27.7.2020 zahajujeme. 

Kontaktujte nás s možností si prohlédnout realizaci výstavby.

Všechny novinky
MÁTE ZÁJEM
o další informace?

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Vzkaz / dotaz

Potvrzením "odeslat" souhlasím se:
zpracováním osobních údajů

+420 737 343 582 obchod@bohemiadrevostavby.cz

VYBERTE SI Z NAŠÍ

nabídky typových domů


Zobrazit nabídku domů

nebo vám zpracujeme ZDARMA dům dle vašich představ