Připravujeme pro vás referenční dům!
Dům pro bydlení i práci

Prefab Homes

Nedávno jsme Vám slibovali překvapení, a jelikož nám počasí přeje, tak je nejvyšší čas se  s vámi o něj podělit.

Je tomu více jak dva roky, co jsme začali hledat vhodný pozemek pro referenční dům. Co kolega, to různý požadavek. Mnoho piv bylo vypito, mnoho papírů bylo roztrháno. Nároky na pozemek jsme měli prostě velké, pojďme se na ně společně podívat:

       - dojezdová vzdálenost pro většinu obyvatel ČR do 2,5h
       - slunné místo
       - kompletní občanská vybavenost v obci
       - z terasy/zahrady výhled bez narušující okolní zástavby
       - developerský projekt, kde to budeme mít ke klientům blízko

Před rokem se nám takový pozemek podařilo najít. Je součástí velmi zajímavé developerské lokality v Lukách nad Jihlavou s výhledem dalších developerských lokalit v následujících letech. Jedná se o krajní pozemek s hezkým výhledem na obec. Pozemek jsme kupovali v době, kdy ještě nebyla schválena územní studie, a nebylo vydáno stavební povolení na inženýrské sítě, tedy rok jsme museli čekat. S odstupem času můžeme neskromně říci: Vyplatilo se!

Vyběhání stavebního povolení nebylo bez připomínek, ale jelikož patříme mezi aktivní lidi a věci neodkládáme, ale řešíme je ihned, povedlo se nám stavební povolení vyřídit v rekordním čase a již tento týden jsme zahájili výstavbou základové desky referenčního domu.

Montáž domu je s ohledem na aktuální klienty, kteří jsou pro nás prioritou, naplánovaná na konec června 2020. Pravidelně vás o průběhu budeme informovat jak na Facebooku, tak na webových stránkách.

A jaký dům že jsme se rozhodli postavit? Dům vznikl z typového řešení Orion 112dispozičně řešeného jako 4+kk a přístavbou menšího objektu 1+kk propojeným krytým parkovacím stáním. Přístavba domu, která je zde řešena, může být využita například jako studio nebo domek pro hosty, dílna nebo třeba jako nahrávací studio.

Celková zastavěná plocha domů je 148 m2, užitná plocha je krásných 197 m2 a plocha krytého parkovacího stání je 25 m2. Nejedná se tedy o žádného drobečka, ba naopak = jedná se o dům, jehož velikost má ukázat možnosti dřevostaveb a to, že naší technologií celostěnných systémů lze stavět jakýkoliv individuální dům.

Všechny novinky
MÁTE ZÁJEM
o další informace?

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Vzkaz / dotaz

Potvrzením "odeslat" souhlasím se:
zpracováním osobních údajů

+420 737 343 582 obchod@bohemiadrevostavby.cz

VYBERTE SI Z NAŠÍ

nabídky typových domů


Zobrazit nabídku domů

nebo vám zpracujeme ZDARMA dům dle vašich představ